اخبار جديد بلاگ راز اخبار جديد بلاگ راز .

اخبار جديد بلاگ راز

خريد تصفيه آب صنعتي

استعلام، خريد و محاسبه قيمت دستگاه RO تصفيه آب صنعتي | مشاوره و تخفيف 1400

تصفيه آب صنعتي متوسط

به طور متوسط ​​دستگاه هاي تصفيه آب صنعتي دستگاه هايي با ظرفيت 75 متر مكعب در روز (75000 ليتر در 24 ساعت) تا 300 متر مكعب در روز (300،000 ليتر در 24 ساعت) هستند. دستگاه تصفيه آب صنعتي اسمز معكوس معمولاً در گياهان ديگ بخار ، برج خنك كننده ، كشاورزي و مرغداري استفاده مي شود.
دستگاه تصفيه آب صنعتي بزرگ

دستگاه هاي تصفيه آب بزرگ صنعتي را آب شيرين كن با ظرفيت 300 متر مكعب در روز (300 هزار ليتر در 24 ساعت) تا 1000 متر مكعب در روز (100 هزار ليتر در 24 ساعت) مي نامند. اين دستگاه ها با حساسيت بالاتري نسبت به دستگاه هاي اندازه متوسط ​​و كوچك طراحي و ساخته مي شوند زيرا ساخت اين دستگاه ها هزينه اوليه بالايي دارد و معمولاً در كارخانه هاي بزرگ مورد استفاده قرار مي گيرد.

كاسه را شيرين كنيد

ويسل يا همان فشار ويسل در دستگاه شيرين سازي در نصب و محافظت از فيلتر غشايي نقش دارد. ما در مقاله تصفيه آب به طور كامل و جامع در مورد مخزن تحت فشار و انواع آن توضيح داده ايم. انتخاب مارك و مدل مخزن تحت فشار ، بسته به كشور سازنده ، بر قيمت دستگاه آب شيرين كن تأثير مي گذارد. اگرچه اين اثر به اندازه پمپ ها و ديافراگم ها نيست ، اما قابل جمع شدن نيست.

مقاله مرتبط با دستگاه تصفيه آب صنعتي: اجزاي دستگاه تصفيه آب صنعتي|سال 1400

تصفيه آب صنعتي متوسط

دستگاه‌هاي تصفيه آب صنعتي متوسط به دستگاه‌هايي از ظرفيت ۷۵ مترمكعب در شبانه روز (۷۵۰۰۰ ليتر در ۲۴ ساعت) تا ۳۰۰ مترمكعب درشبانه روز (۳۰۰۰۰۰ ليتر در ۲۴ ساعت) گفته مي‌شوند. دستگاه تصفيه آب صنعتي سيستم اسمز معكوس معمولاً جهت استفاده كارخانجات ديگ‌هاي بخار، كولينگ تاورها، مصارف كشاورزي و مرغداري‌ها مي‌باشد.

تصفيه آب صنعتي بزرگ

دستگاه‌هاي تصفيه آب صنعتي بزرگ به دستگاه آب شيرين كني گفته مي‌شود كه پتانسيلي از ظرفيت ۳۰۰ مترمكعب در شبانه روز (۳۰۰۰۰۰ ليتر در ۲۴ ساعت) تا ۱۰۰۰ مترمكعب درشبانه روز (۱۰۰۰۰۰۰ ليتر در ۲۴ ساعت) را داراست. اين دستگاه‌ها از حساسيت بالاتري نسبت به دستگاه‌هاي سايز متوسط و كوچك طراحي و توليد مي‌شود زيرا ساخت اين دستگاه‌ها هزينه اوليه بالايي دارد و معمولاً در كارخانه‌هاي بزرگ استفاده مي‌شوند.

وسل آب شيرين كن

وسل يا همان پرشر وسل در يك آب شيرين كن نقش نگه دارنده و محافظتي از فيلتر ممبرين را دارد. در باره پرشر وسل و انواع آن در مقاله دستگاه تصفيه آب به صورت كامل و جامع توضيح داده ايم. انتخاب مارك و مدل پرشر وسل، بسته به كشور سازنده آن در قيمت آب شيرين كن تاثير مي‌گذارد. هر چند اين تاثير به اندازه پمپ و ممبرين نمي‌باشد ولي قابل چيم پوشي هم نيست.

منبع مطلب


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ خرداد ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۴۱:۵۴ توسط:مسلم شريفي موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :